Gizlilik Politamız

Gizlilik Politikamız

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Bu gizlilik politikası Özer Peynircilik'e ait tüm sitelerde geçerlidir.

Herhangi bir sitede Özer Peynircilik Logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. Alan adını kontrol etmeniz ve gerçekten Özer Peynircilik'e ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun.

Özer Peynircilik size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

ozerpeynircilik.com'da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz Türkiye Cumhuriyeti Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu güvencesindedir, üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremezler. Özer Peynircilik hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kayıt etmemektedir.

ozerpeynircilik.com'dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden Özer Peynircilik sorumludur.

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama ozerpeynircilik.com hizmetlerinden yararlanacaksanız bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

ozerpeynircilik.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

ozerpeynircilik.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi kargo şirketi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından kargo şirketine verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir ve hiçbir suretle kredi kartı bilgileriniz sistemimizde depolanmaz.

ozerpeynircilik.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklamaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.